Anetta
ANETTA FRĄC-JADCZYK
kom. 508-042-227
anetta.jadczyk@atol.travel.pl

Tomasz
TOMASZ ULCYFER
kom. 607-377-910
tomasz.ulcyfer@atol.travel.pl


Sprzedajemy oferty rzetelnych i tylko sprawdzonych touroperatorów. Selekcja partnerów gwarantuje wysoką jakość usług, spokojny wypoczynek i bezpieczeństwo naszych Klientów podczas całego wyjazdu.. Podróże są naszą pasją, a wieloletnie doświadczenie pomaga nam w profesjonalnym doradztwie i pomocy w wyborze oferty spełniającej oczekiwania Klientów. Przekazywane Klientom informacje są najczęściej relacjami podróży własnych oraz naszych Klientów, a nie tylko informacjami zawartymi w katalogach. Część naszych klientów jest z nami od lat. Inni po raz pierwszy powierzają nam wybór swoich wakacji. Ci, którzy sprawdzili jak działamy, po raz kolejny obdarzają nas zaufaniem. To dla nas największa nagroda i motywacja.

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych wydany przez Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej dla touroperatorów.
Nasze biuro jest partnerem ogólnopolskiej sieci profesjonalnych biur podróżyProponujemy zawsze aktualne, bardzo atrakcyjne promocje. Zapraszamy do skorzystania z oferty turystycznej:
- wczasów zagranicznych,
- wycieczek objazdowych,
- wyjazdów egzotycznych,
- koloni i obozów młodzieżowych.

Dajemy możliwość wyboru środka transportu Państwa wyjazdu: samolotem, autokarem, promem lub z dojazdem własnym.
Chętnie przygotujemy specjalną ofertę dla grup szkolnych oraz ofertę wyjazdów służbowych i motywacyjnych dla firm.

Specjalizujemy się również w sprzedaży:
- biletów lotniczych wszystkich linii,
- biletów autokarowych na trasach międzynarodowych,
- biletów promowych,
- rezerwacji hoteli w kraju i na świecie,
- ubezpieczeń podróżnych,
- kart młodzieżowych Euro 26.
ul. Grota-Roweckiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

BIURO ATOL TRAVEL ul. Grota-Roweckiego 2, 97-300 Piotrków Trybunalski                                                                     InforpolNET